Türkçe English
Fabrika

Kalite - Balıkesir, Türkiye’de Üretim

Tüm bina projelerinde, tasarımcılar bölme sistemlerini, üç boyutlu bir kavram olarak görüyor ve tasarımlarının vazgeçilmez rengi olarak kabul ediyor. Bu noktada da firmamızın mottosu dediğimiz üç önemli kriter ortaya çıkıyor; ürünlerin esnek, kaliteli ve ekonomik olması. TRIMline Interiors sektördeki en yüksek pazar payı ile basit, hızlı montaj ve demontaj ile limitsiz tasarımların önünü açıyor.

Sunduğu entegre çözümlerle de ofis bölme sistemleri konusunda mimarların en önemli çözüm ortağı sayılıyor. TRIMline Interiors, bünyesindeki yetkin araştırma-geliştirme, tasarım, üretim, satış-pazarlama ve uygulama ekipleriyle oluşturduğu özgür, yaratıcı ve fonksiyonel mekânlarla Türkiye’de ofis trendlerini belirlemeye devam ediyor.

Videomuzu izlemek için tıklatınız.

Tesisler

Keşif projelendirmeden, üretim ve sistem çözümüne, ARGE uygulamadan, servis sonrası bakıma birçok hizmet kalemi sunarken; üretim tesislerinde de ahşap işleri, kapı işleri, metal ve cam işleri ile kalite kontrol birimlerini bünyesinde bulundurur.

TRIMline olarak yılda ortalama olarak büyük – orta – küçük ölçekte 600 proje tamamlıyoruz. Bugüne kadar 45.000 adet kapımız, 400.000 m²’ye yakın sistemimiz kullanıldı.

x
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Çerez Politikası metnini inceleyebilirsiniz. Kabul Ediyorum