Türkçe English
Şirket Profili

Günümüzde TRIMline Interiors, ahşap üretim tesisi yatırımı ile beraber, özel kurumsal projeler, akustik malzeme çözümleri ve ofis mobilyaları konusunda sektördeki lider kuruluşlar arasına girmiştir. Balıkesir’deki üretim tesisinin yani sıra, İstanbul’da satış ve showroom, Türkiye çapına yayılmış uygulama bayileri, yurtdışındaki temsilcilikleri ile tüm müşterilerine hızlı ve nitelikli hizmet sunmaktadır.

Tüm bina projelerinde, tasarımcılar artık bölme sistemlerini, 3 boyutlu bir kavram olarak görmekte ve dizaynlarının vazgeçilmez rengi olarak kabul etmektedir. Bu noktada 3 önemli kriter ortaya çıkmakta: Esneklik, kalite ve ekonomiklik. Üst kalitedeki ürünlerimiz "Ölçülerin özgür dünyası" sloganı ile basit, hızlı montaj ve demontaj ile limitsiz tasarımların önünü açmaktadır.

2019’da TRIMline interiors;

Balıkesir’de yaklaşık 35.000 m² kapalı alana sahip üretim tesisi, depo, lojistik ve yönetim ofisleri ile İstanbul’da yer alan 750 m²’lik showroom ofislerinde 200’den fazla çalışanı ve 50 kişilik montaj ekibi ile hizmet vermektedir.

  • Balıkesir'deki 35.000 m² kapalı alana sahip üretim tesisi

2018

Kartal’da yeni Showroom-ofisini tasarlayarak yeni ürünlerini ve dünya trendlerini mimarların beğenisine sundu.


2016

TRIMline, Medine Havalimanı gibi uluslararası proje referanslarının artmasıyla, özellikle havalimanı projelerinin konusunda uzman ve aranılan bir tedarikçisi haline geldi.
 

2015

TRIMline daha da büyüyerek, Türkiye'de 20 bayisinin yanı sıra Azerbaycan, Kırgızistan, Gürcistan, Suudi Arabistan, Katar, Umman, İsrail ve Mısır'daki distribütörleri ile sektörde önde gelen tedarikçilerden biri oldu. Balıkesir'de yaklaşık 35.000 m² alana sahip üretim tesisini kurdu.

2014

Balıkesir'de yaklaşık 35.000 m² alana sahip üretim tesisini kurdu.
 

2013

Hareketli bölme duvar sistemlerini portföyüne kattı.

2012

“T.H.E DOOR” markasını tüketiciyle buluşturdu.
 

2007

Ahşap Sistemleri ve Bölme Duvar Sistemleri iç mekânın tamamlayıcı birer parçası olduğu için “TRIMline Ahşap Sistemleri” hizmetine başladı.
 

2006

Gebze’de yeni tesislerine taşındı.
 

2005

Straehle Raum Systeme firmasıyla çözüm ortaklığı anlaşması imzaladı.
 

1997

Gebze’de Modüler Bölme Duvar Sistemleri üretmek amacıyla kuruldu. Kısa zamanda geliştirdiği sistemler, çözüm odaklı yaklaşımı ve trend yaratan vizyonu ile sektöründe lider konuma ulaştı.

  • TRIMline Gebze’de yeni tesislerine taşındı.
x
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Çerez Politikası metnini inceleyebilirsiniz. Kabul Ediyorum