Türkçe English
Felsefe

Modern ofisin sade çizgileri

TRIMline Interiors; özgür, yaratıcı ve fonksiyonel mekanlarda, 1997 yılından günümüze bünyesindeki yetkin araştırma-geliştirme, tasarım, üretim, satış-pazarlama ve uygulama ekipleriyle Türkiye’de modern ofis trendlerini belirlemeye devam etmektedir.

Yenilikçi bir üretici, işinin ehli bir danışman, güvenilir bir çözüm ortağı

Kuruluşundan itibaren yenilikçi, işbirlikçi, işinin ehli ve güvenilir olmayı hedefleyen bir çalışma felsefesine sahiptir. Mimarlar, planlamacılar ve müşterilerle iş birliği içinde çalışarak projelere özel çözümler geliştirir. Bu sebeple dinamizm, maksimum kalite, hızlı üretim ve çözüm çeşitliliği prensipleriyle yurt içi ve yurt dışında üst sınıf çalışma ortamları yaratmaktadır.

Konusunda uzman ve kaliteli

TRIMline Interiors, bölme duvar ve akustik konusunda uzman çalışanları ile günümüz ve gelecek için en son gereklilikleri ve gelişmeleri erken aşamada tespit ederek ve tasarlayarak sektörde yenilikçiliğin öncüsü olmaya devam etmektedir.

Standart ve sürekli bir kalite anlayışına sahip olan TRIMline, konusunda dünyanın en önemli şirketlerinden URS London tarafından ISO 9001-2015 kalite belgesiyle ödüllendirilmiştir. Tüm çalışanlarıyla AR-GE aşamasından şantiye aşamasına dek, bu anlayışın bir parçası olarak hareket etmektedir.

Kalite Politikamız

Modüler bölme duvar, ahşap ve mobilya sistemleri konusunda, Yapı Sektörüne çözüm ortağı olmayı amaçlayan TRIMline, bu amaç doğrultusunda:

· Müşteri Memnuniyetini artırmayı,
· İş süreçlerinin etkinliğini ve verimliliğini sürekli iyileştirmeyi,
· Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek, gereklerini yerine getirmeyi,
· Çalışanlarının yetkinliğini artırarak ekip çalışmasını gerçekleştirmeyi,
· Tedarikçiler ile iyi iletişim kurmayı ve kaliteli girdi, ürün kullanmayı,
· Çevrenin korunmasını, doğal kaynakları etkin ve verimli kullanılmasını, gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmayı ve sürdürülebilir kalkınmayı desteklemeyi, taahhüt eder.

x
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Çerez Politikası metnini inceleyebilirsiniz. Kabul Ediyorum