uluslararası satış ve bayilik

A0 Mimarlık

A Sıfır Mimarlık Hizmetleri; mimari mekan çözümlerinde, demontable bölme duvarlarını kullanıcıların isteklerine göre maksimum fayda minimum maliyet olacak şekilde çözümler üretir. A0 Mimarlık Hizmetleri TRIMLine bayisi olarak yurt içinde ve yurt dışında çeşitli ofislerin projelerinde o mekana uygun olan sistemi önermek suretiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Askon Beta

ASKON BETA, ürün gamı Taşyünü Asma Tavan, Metal Asma Tavan ve PVC Gergi Asma Tavan Sistemleri, Modüler Bölme Duvar Sistemleri, Zemin Kaplama Sistemleri ile Alçı Levha Sistemleri olarak çok geniş bir yelpaze oluşturmaktadır. Modüler Bölme Duvar Sistemlerinde Trimline 70,Trimline 100, Trimline Snap ve Strahle alternatif olarak ürün yelpazesinde sunulmaktadır.

ATM İnşaat

ATM İnşaat Modüler Bölme Duvar ve Asma Tavan Sistemleri 2014 yılında modüler bölme duvar sektörünün lider ve mevcut pazar payının %50`sinden fazlasına sahip TRIMline markasının bayiliğini alarak müşterilerine en hızlı ve akılcıl çözümleri sunmayı kendine ilke edinmiştir.

ERG Proje

ERG Proje Müş. Mob. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. // SOS Special Office Solutions; ofis yapılarında iç mekan tasarımlarında uygulanabilir, konforlu, estetik, komplike çözümler üretmek amacı ile oluşturduğumuz bir markadır. Bu markayı yaratırken önceliğimiz, tüm mekânsal donanımları, kalite ve estetik ile birlikte farklı uzmanlıkların fikir birlikteliğinde üretmek, tasarlamak ve uygulamaktır.

Maurer Yapı

Maurer Yapı Sistemleri, Modüler Bölme Duvar konularında satış, montaj ve montaj sonrası servis hizmeti veren bir şirket olarak 2004 yılında kurulmuştur. Maurer, her müşterinin istek ve ihtiyaçlarına göre mekanı oluşturan modüllerin en küçük parçasına kadar sahip olduğu tüm elemanları kullanarak, mekan çözümleri geliştirir ve gerçekleştirir.

Work in Work Mimarlık

İnşaat, mimarlık ve proje konularında ofis çözümleri sunan ve sektörlerinde önder markaların bayiliği ile hizmet veren bir kuruluştur. Özel olarak inşa ettiği showroom ofisinde malzeme ve uygulamaları bir arada görebilir ve size özel proje hazırlanmasından inşaat aşamasına kadar hizmetleri alabilirsiniz.

Future Projects

Our wide range products, provide full turn-key solution with 5 major divisions of contract projects: Hospitality, Medical, Education, Government, and Corporate. Future Projects is also a partnership with interprogetti, a European company specialize in fit - out for retail and shops; where we deliver full turn-key projects in Qatar. Also a partnership with Nurus company; a Turkey company specialize in supply, delivery and install office furniture with manufacturing size of 55,000 Sqm.

Global Interiors Group

Global Interiors Group(GIG) , which is a part of Bridge Group of Companies*,
has been active on the Azerbaijani market since 1998. At the moment we provide
the following services

• Supply and installation of various partitions and doors in offices and individual
spaces (including high-grade, fire-rated and sound-proof);
• Provision of premium class interior design by “in house” designers, as well
as working in partnership with world wide-known architects;
• Construction and full furniture, fixture and equipment supply for “turnkey
projects” ( including fine finish, engineering, provision of furniture,
lighting, accessories and décor);
• Involvement in development projects, including mockup and sample
apartments and offices

T&D Design

T&D Design Is a leading international company that sets combined design trends in office, hospitality & educational furnishing with its concept, products and services. As an FF&D (Furniture, Fittings and Design) company that has been serving clients in the Egypt, Middle East and Gulf market for almost Twelve years now, T&D Design managed to achieve a high share percentage in admin, educational, medical and hospitality furniture market, adding a number of multinationals and reputed clients to T&D Design list of Business partners.

Amayesh
Sepend caddesi, Behdad sokak , No:1, Aghdasiye, Tehran / Iran
0098 21 22837397
0098 21 22829426
.
.

. 

TRIMline HAKKINDA

1997 yılında Gebze Balçık’da Modüler Bölme Duvar Sistemleri üretmek amacıyla kuruldu. Kısa zamanda geliştirdiği sistemler, çözüm odaklı yaklaşımı ve trend yaratan vizyonu ile sektöründe lider konuma ulaştı.2005 yılında Alman Straehle Raum Systeme firmasıyla çözüm ortaklığı anlaşması imzaladı.Ahşap Sistemleri ve Bölme Duvar Sistemleri fit out uygulamalarının ayrılmaz parçaları olduğundan 2006’da ...

Devamını Oku

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Merkez Showroom & Satış Adresi

İnönü Mah. Kayışdağı Cad. Kandiş İş Merkezi No:128 Kat:3 K.Bakkalköy Ataşehir - İstanbul Turkey

İletişim Numaralarımız

+90 216 572 86 09
+90 216 572 70 20

Faks Numaramız

+90 216 573 34 35

E-Posta

[email protected]

BİZİ TAKİP EDİN

Copyright © 2017 TRIMline Interiors.